Spravodlivá spoločnosť a rovnaké právo pre všetkých: Táto strana má v tom jasno!

Uložený snímek 39

Ľudia na Slovensku strácajú dôveru v politické strany a v politiku ako takú. Čím to je a ako to vyriešiť?

Strany, ktoré sú poprepájané na totalitný režim, už nemajú na politickej scéne čo robiť. Sú o tom presvedčení predstavitelia strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ. Voličom tak až na pár výnimiek na Slovensku nezostáva nič iné, len sa na takéto strany spoliehať, alebo, a čo je ešte horšie, upadajú do apatie a z informačného pretlaku a dezorientácie radšej nejdú voliť nikoho. Potom stačí pár zlodejom zaplatiť reklamu v médiách a majú zaručenú možnosť okrádať nás ďalej. Toto musí prestať!

„Je dôležité, že vznikla strana, ktorá nie je viazaná na gaunerov z rôznych finančných skupín a odoláva zákerným útokom prostredníctvom polície a úradov. Ľudia sú dnes pohodlní, nechce sa im skúmať a často slepo veria médiám, ktoré manipulujú verejnú mienku v prospech vlastníkov médií a starých skorumpovaných strán, ako za zločineckého  režimu,“ vraví predseda strany PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ JUDr. Peter Puškár.

Prečo ľudia strácajú ideály?

Politika sama osebe je podľa neho dobrá vec. „Ale len dovtedy, pokiaľ to celé nepokazia ziskuchtiví chamtivci, ktorých pôsobenie sa začalo pred rokom 1989. A potom je pochopiteľné, že ľudia strácajú dôveru v politické strany. Aj preto sa treba orientovať na stranu, ktorá nielenže nemá takúto minulosť, ale ako jediná chce budovať veľkú členskú základňu s kontrolnými mechanizmami tak, že naozaj sa podieľa na riadení každý, kto má záujem,“ vraví Puškár. Taká strana má podľa neho transparentné financovanie práve prostredníctvom členov a nie skrytých finančných skupín, ktoré potom žiadajú naspäť svoje sponzorské v podobe rozkrádania štátu a úzka skupina oligarchov okráda národ prostredníctvom nastrčených osôb v politických stranách.

Takzvaní nezávislí poslanci sú tragédia týchto volieb, na čo však prídu až neskôr a potom budú referendá na ich odvolanie.

Nazvať sa nezávislým je podľa Puškárových slov dosť mätúce. „Takíto poslanci nie sú v skutočnosti nezávislými, sú len nestraníckymi, teda nie sú členmi politických strán. Okrem toho sú najslabšími článkami v politike, ktoré  sa nemajú o koho oprieť, a tak aj ich rozhodovacie právomoci sú značne zmenšené,“ dopĺňa predseda.

Strana PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ momentálne hľadá nové tváre, čestných a zodpovedných ľudí, ktorí chápu, že len prostredníctvom politiky sa môže celoplošne zmeniť život ľudí k lepšiemu. Ľudia, ktorí by sa chceli podieľať „na čestnej a zodpovednej politike prostredníctvom aj  priamej demokracie a tvorby politického programu pre všetkých“.

Sme strana s najväčšou podporou na Facebooku.

Komentáre

komentárov